Truhlářské kurzy

Pořádáme truhlářské kurzy pro veřejnost a nabízíme také truhlářský program pro školní kolektivy.
Truhlářské kurzy   Pro školy


Špaletová okna

Klasická dvojitá deštěná(špaletová) okna byla ve své funkci prověřena více než 150-ti roky. Dobře vyrobené špaletové okno je z pohledu tepelně izolační schopnosti přinejmenším rovnocenné plastovým oknům a eurooknům.
Podrobnosti


Dřevěné dveře

Vyrábíme a renovujeme dveře venkovní i vnitřní a to klasické otočné(otevíravé), kde dveře křídlo se otevírá otáčením kolem boční svislé osy jedním směrem, i kývavé (lítačky), skládací a posuvné vhodné do menších prostor.
Podrobnosti


Schody a schodiště

Individuální tvar schodišť a špičkové řemeslné zpracování nachází stále více uplatnění jak v novostavbách, tak při rekonstrukcích. U patrových staveb je schodišě nezbytnou součástí řešení a vždy představuje výraznou dominantu interiéru.
Podrobnosti


Zahradní nábytek a dřevostavby

Málokterá zahrada se obejde bez pergoly, domku na nářadí, altánku nebo alespoň malého přístřešku.Dřevo na rozdíl od některých jiných materiálů nemá snahu vystupovat do popředí a přitahovat pozornost a je tak ideální volbou pro každou zahradu.
Podrobnosti


Atypický nábytek

Atypický nábytek je to pravé řešení, pokud chcete vybavit interiér přesně podle svých požadavků a představ. Atypický nábytek na zakázku umožňuje dokonalé využití prostoru a zajistí stylovou a designovou jednotnost interiéru.
Podrobnosti


Renovace nábytku

Zamyslete se důkladně, než něco vyvezete na skládku nebo rožtípete a spálíte v kamnech. Často dojdete k závěru, že než pořizovat nové je ekonomicky obdobné nebo dokonce v součtu všech nákladů levnější zrenovovat staré.
Podrobnosti