Historie

Truhlářství M. Louženský

Když jsem si povídal se specialistou na tvorbu webových stránek o tom,
zda umístit na náš web stránku s názvem Historie moc se mi to nezamlouvalo.
Osobně si myslím, že potencionálního zákazníka ani tak nezajímá historie firmy, u které by si chtěl objednat nějakou službu či výrobek, ale především cena a v některém případě i reference.
Proto jsem se rozhodl spíše než popisovat historii naší firmy, která funguje od roku 1994, zmapovat historii objektu který byl vybudován před cca 170 lety. Více se o tom dozvíte na www.jesenickatovarna.cz
A tak tedy jen stručně o firmě,  která začínala v roce 1994 jako většina živnostníků někde v garáži kde jsme se ze začátku zabývali pouze výrobou profilových lišt a hranolů ze dřeva.
Z důvodů stále stoupajícách poptávek a na přání našich zákazníků, jsme se na přelomu roku 1996 rozhodli naši činnost rozšířit o klasické truhlářské práce. Výroba nábytku a stavebně truhlářských prvků – převážně atypických, byla koncipována jako zakázková. Současně se osvědčil postup prováděný včetně montáží s kvalitní povrchovou úpravou.
Začátkem roku 1997 se Truhlářství M. Louženský rozrostlo o kvalifikované pracovníky.
Na Vaše přání Vám vyrobíme nejenom moderní , klasický a atypický nábytek, ale také okna, dveře, zahradní prvky, schodiště a doplňky z masivu dle Vašich požadavků, včetně montáže. Truhlářství M. Louženský se zabývá též renovací nábytku, renovací deštěných i klasických oken, a renovací dveří .

Podívejte se na ukázky naší práce!

Úvod > Historie

Novinky

Aktuálně

Nezúčastňujeme se výběrových řízení !!!

V současné době máme dlouhé dodací lhůty.

Novinky